TeknoGenclik
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz

sitemizde yararlanmak için üye olunuz..

siteizde takvim-sss-kapı-arama gibi çokşey bulunmakdadır.

TeknoGenclik
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz

sitemizde yararlanmak için üye olunuz..

siteizde takvim-sss-kapı-arama gibi çokşey bulunmakdadır.

TeknoGenclik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TeknoGenclik

TeknoGenclik`e hoşgeldiniz.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

özel kurallar

YazarMesaj
--Londonlone--
Patron
Patron
--Londonlone--

Dinlediği Müzik Türü : 5
SaNaL hAyVaNıN : 16
TaKıMlAr : 3
Ruh HaLİ : 9
Rep puanı : 312
Karma puanı : 19

özel kurallar Empty
MesajKonu: özel kurallar   özel kurallar Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 6:38 pm

İmza Kuralları!
Lütfen imzalarınız ÇARŞAFSPORda oynamasın çünkü forumun düzenini bozmaktadır.
Ayrıca imzanıza hiç bir şekilde tahrik edici,aşşalayıcı,belli bir propaganda (ne olursa olsun siyasi,futbol [dikkat! benim imzamda bulunduğu gibi değil bazı imzalar var "a spor b spora resimde eğil köpek" yok bilmemne gibileri kastediyorum] gibi belli bir iç karışıklığa sebep yapacak tüm tahrik edici ve propaganda unsuru imzalar)
bu tür propaganda için atılan imzalar anca BANdırmada atılır ona göre
İmzalarınızda KESİNLİKLE KARŞI CİNSTEN AHLÂKSIZ RESİMLER KOYMAYINIZ YA DA İMA BİLE ETMEYİNİZ.
İmzanızda KESİNLİKLE küfür olmamalıdır.
Eğer bunlara uyulmazsa en az 1 ay dan şiddetine göre en çok kalıcı ÇizgiPortal Otogarından BANdırma seferine tek bilet (sadece gidiş ) kesilir.
Tüm kurallar yeri geldiğinde güncellenebilir bunu hiçbir yönetim üyesi illa ki bakın diye yalvarmaz bu sizin kendi sorumluluğunuzdur.3.uyarı da bilet kazanırsınız.
İmzalarınızda lütfen üyelik gerektiren site vb. linkler koymayınız.Bunun yeri burasıdır

Kullanıcı adı hakkında
Arkadaşlar, kullanıcı adınızı beğenmediyseniz değiştirilebilir ama 1 hakkınız vardır öyle canınız istediği zaman değiştiremezsiniz.Ayrıca sapıkça vb. isimler yasaktır.
Ayrıca sırf adınızı beğenmediniz diye LÜTFEN tekrar tekrar ve tekrar zibilyon tane üyelik açmayınız bana ya da yönetime bildirin biz sizin için yaparız.

1.Forumun şeklini veya görünüşünü bozacak büyüklükteki avatarlar KESİNLİKLE yasaktır.
2. Avatar bölümüne ırk, din vb. ayrımı yapan resimler ve insanları aşalayacak resimler koymak yasaktır
Karikatür Kuralları
Evet bu köşeyede karikatürlerimizi koyacağız yalnız kurallarına uygun işte kuralları.
1.Terbiyesiz, ahlâk dışı, küfür içeren, cinsellik +18 içeren karikatürler yasaktır.
2. Belli bir siyasi amaç için kullanılan veya sırf reklam ve protesto, destek için karikatürleri paylaşmak yasaktır.Ama siyasi karikatürler de olabilir yalnız bu kuralın dışına çıkılmadan sadece hoş olduğu için konulabilir.
3. Lütfen bu kurallara dikkat edin ve uyun eğer kurallar çiğnenmek içindir derseniz afedersiniz ama bende sizi çiğnerim.Bu kurallar kesindir.Lütfen uyalım buna herkes dahildir.
karma puan verme kuralları!
Merhabalar,nasılsınız.
Ya arkadaşlar demin replere baktım bide ne göreyim ben böyle saçma sapan şey görmedim lütfen kendinize gelin "şu üye -karma puan vermiş bende vermezsem ayıp olur, yok niye bana -karma puan verdin, hele bi -karma puan ver yığınla üyelik açar -karma puan yağmuruna tutarım seni.....daha yüzlercesi...gibi.
Sakın aman ha sakın kendinize gelin olumsuz eleştiri yapacaksanız akıllıca doğru düzgün nedenini yazın tamamdır.
Oh valla ya iyi o zaman şu üye böyle yapmış bende yapayım , yok şu şöyle yapmış ben yapmasam olmaz... gibi şeylere inanın çok sinir olurum lütfen kendinize gelin.O üye minareden aşağı atlasa sizde mi atlayacaksınız.Yalvarırım kendinize gelin herkes kendi düşündüğünü yazsın.Bu herkes için geçerlidir ve kesindir.Lütfen bir daha yapmayalım anlaştık.
ALLAH'A emanet olun.Hayırlı günler.
http://teknogenclikci.yetkinforum.com
--Londonlone--
Patron
Patron
--Londonlone--

Dinlediği Müzik Türü : 5
SaNaL hAyVaNıN : 16
TaKıMlAr : 3
Ruh HaLİ : 9
Rep puanı : 312
Karma puanı : 19

özel kurallar Empty
MesajKonu: Geri: özel kurallar   özel kurallar Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 1:18 pm

bir daha kurallar bölümüne mesaj yazan banlanır..
http://teknogenclikci.yetkinforum.com

özel kurallar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» genel kurallar
» artık özel mesajdan baş mod olmak istiyorum